
Beschrijving
3 - geleider Fuse Terminal Block; met draaiende zekeringhouder; en eindplaat; voor 5 x 20 mm miniatuur metrische zekering; zonder opgeblazen zekeringsindicatie; voor din - rail 35 x 15 en 35 x 7.5; 2,5 mm²; Push-in Cage Clamp®; blauw
2002 serie zekering terminal met push - in Cage Clamp®
Deze zekeringsterminal heeft het itemnummer 2002 - 1714 en maakt een eenvoudige en beveiligde verbinding mogelijk. Deze fuse -terminal vereist het ontkennen van isolatie tussen 10 en 12 mm voor de geleiderverbinding. Dit product bevat push - in Cage Clamp® -technologie. Push - in Cage Clamp® is het onderhoud - gratis universele verbinding voor alle geleidersypen met het extra voordeel van directe verbinding: push - in. Rigide geleiders en gestrande geleiders met ferules kunnen rechtstreeks zonder gereedschap worden aangesloten. Voorbehandeling van de geleiders, bijv. Door te krimpen op ferules is niet vereist. Deze zekeringsterminal is geschikt voor geleiderslagen van 0,25 mm² tot 4 mm², afhankelijk van het type geleider. Dit product is geschikt voor bepaalde EX -toepassingen (zie productgegevensblad).
Verbindingsgegevens
| Klemunits | 3 |
| Totaal aantal potentialen | 1 |
| Aantal niveaus | 1 |
| Aantal jumperslots | 2 |
Verbinding 1
| Verbindingstechnologie | Push - in kooi -klem® |
| Activeringstype | Werkingstool |
| Connectable geleider materialen | Koper |
| Nominaal kruis - sectie | 2,5 mm² |
| Vaste geleider | 0,25 ... 4 mm² / 22 ... 12 AWG |
| Vaste geleider; push - in beëindiging | 0,75 ... 4 mm² / 18 ... 12 AWG |
| Prima - gestrande dirigent | 0,25 ... 4 mm² / 22 ... 12 AWG |
| Prima - gestrande dirigent; met geïsoleerde ferle | 0,25… 2,5 mm² / 22 ... 14 AWG |
| Prima - gestrande dirigent; met ferrule; push - in beëindiging | 1 ... 2,5 mm² / 18 ... 14 AWG |
| OPMERKING (Geleider Cross - sectie) | Afhankelijk van het geleiderkenmerk, kan een geleider met een kleiner kruis - sectie ook worden ingevoegd via push - in beëindiging. |
| Striplengte | 10 ... 12 mm / 0,39 ... 0,47 inch |
| Bedradingsrichting | Front - invoerbedrading |
Fysieke gegevens
| Breedte | 6,2 mm / 0,244 inch |
| Hoogte | 76,8 mm / 3.024 inch |
| Diepte van bovenste - rand van din - rail | 57,6 mm / 2.268 inch |
Mechanische gegevens
| Montagetype | DIN-35 Rail |
| Markeerniveau | Midden/zijmarkering |
Materiaalgegevens
| Opmerking (materiaalgegevens) | Informatie over materiaalspecificaties is hier te vinden |
| Kleur | blauw |
| Materiële groep | I |
| Isolatiemateriaal (hoofdbehuizing) | Polyamide (PA66) |
| Vijnbaarheidsklasse per UL94 | V0 |
| Brandbelasting | 0,377 MJ |
| Gewicht | 14,6g |
Omgevingsvereisten
| Verwerkingstemperatuur | -35… +85 diploma |
| Continue bedrijfstemperatuur | -60… +105 diploma |
Commerciële gegevens
| PU (SPU) | 50 pc's |
| Verpakkingstype | Doos |
| Land van herkomst | CN |
| Gtin | 4066966676334 |
| Douanetariefnummer | 85369095000 |
Productclassificatie
| Unspsc | 39121410 |
| Etim 9.0 | EC000899 |
| Eccn | Geen Amerikaanse classificatie |
Naleving van het milieuproduct
| ROHS -nalevingsstatus | Compliant, geen vrijstelling |
Populaire tags: 2002-1714, China 2002-1714 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







