
Beschrijving
Deze SMD -LED's zijn verpakt in het industriestandaard CLPP6 -pakket. Deze hoge {- betrouwbaarheid en hoge - helderheid LED's zijn ontworpen om in een breed scala van omgevingscondities te werken en zijn ideaal geschikt voor gebruik in verlichtingstoepassingen. Hun brede kijkhoek maakt deze LED's ideaal geschikt voor kanaalbrief of algemene achtergrondverlichting- en verlichtingstoepassingen. Het platte bovenste oppervlak maakt het gemakkelijk voor deze LED's om te paren met lichte pijpen.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree LED |
| Productcategorie: | Multi {- kleurleds |
| ROHS: | Details |
| Product: | RGB LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | PLCC-6 |
| Verlichtingkleur: | RGB |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 624 nm, 540 nm, 480 nm |
| Kijkhoek: | 120 graden |
| If - doorstuurstroom: | 20 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 2 V, 3.2 V, 3.2 V |
| Power Rating: | 130 MW, 200 MW, 200 MW |
| Lenskleur: | Kleurloos |
| Lensafmetingen: | 4 mm |
| Lensvorm: | Round Flat |
| Lenstransparantie: | Duidelijk |
| Merk: | Cree LED |
| Hoogte: | 2,5 mm |
| Lengte: | 6 mm |
| Lichte intensiteit: | 1120 mcd, 2240 mcd, 560 mcd |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 100 C |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Vochtgevoelig: | Ja |
| Verpakking: | Wentelen |
| Verpakking: | Snijband |
| Verpakking: | Mouseereel |
| Producttype: | Multi {- kleurleds |
| Factory pack -hoeveelheid: | 900 |
| Subcategorie: | LED's |
| Type: | Multi {- kleurleds |
| Vr - omgekeerde spanning: | 5 V |
| Breedte: | 5 mm |
| Eenheidsgewicht: | 0,013180 oz |
Populaire tags: clp6c - fkb - ck1p1g1bb7r3r3, china clp6c - fkb - ck1p1g1bb7r3r3 fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar:CXA2540-0000-000N0UU240G
Volgende:CXA1816-0000-000N0UM240G
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







