
CMB1306-0000-000F0U0A40G
Witte LED's wit 4000 K 90-CRI, XLAMP CMB1306-18V
Beschrijving
De XLAMP® CMB -familie levert industrie - toonaangevende lumendichtheid en werkzaamheid in het pakket van Cree LED en LES -maten. Door gebruik te maken van het nieuwste COB -technologieplatform, biedt de CMB -familie een no - compromisprestaties upgrade naar bestaande CXA-, CXB- en CMA -productfamilies met behoud van mechanische en optische compatibiliteit met hen. XLAMP CMB LED's zijn geoptimaliseerd voor premium indoor verlichtingstoepassingen, waaronder track, spot en downlight, evenals buitenverlichting.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree LED |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | Bijzonderheden |
| Product: | White Cob LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | Cob - chip - op - bord |
| Verlichtingkleur: | Neutraal wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 868 lm |
| Kleur rendering index - cri: | 90 |
| Kijkhoek: | 115 graden |
| If - doorstuurstroom: | 400 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 18 V |
| Vermogen: | 7 W |
| Lengte: | 13,35 mm |
| Breedte: | 13,35 mm |
| Hoogte: | 1,15 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 85 C |
| Lenskleur: | Geel |
| Lensafmetingen: | 6 mm dik |
| Lensvorm: | Rond plat |
| Lenstransparantie: | Duidelijk |
| Serie: | CMB |
| Verpakking: | Dienblad |
| Merk: | Cree LED |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack -hoeveelheid: | 400 |
| Subcategorie: | LED's |
| Type: | High Power LED's |
Populaire tags: CMB1306-0000-000F0U0A40G, China CMB1306-0000-000F0U0A40G Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar:Xteary-00-0000-000000R02
Volgende:XteaWt - e0-0000-00000HHE2
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







