
CXA1830-0000-000N0HT450G
Witte LED's White 5000 K 80-CRI, XLAMP CXA1830-36V
Beschrijving
De XLAMP® CXA1830 LED -array breidt Cree LED's familie van hoge flux, multidie -arrays uit in een kleiner platform voor eenvoudig gebruik. Met XLAMP LED -verlichting -klasse betrouwbaarheid maakt het kleine, uniforme emitterende oppervlak van de CXA1830 zowel directionele als niet -directionele verlichtingstoepassingen mogelijk, waaronder lampretrofit en armatuurontwerpen. Beschikbaar in 2-step-, 3-step- en 4-step-kleurconsistentie, en met een 14 mm optische bron, brengt de CXA1830 nieuwe niveaus van flux en werkzaamheid naar deze vormfactor. De CX Family LED -ontwerpgids biedt basisinformatie over de vereisten om de CXA1830 LED met succes in armatuurontwerpen te gebruiken.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree LED |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | Details |
| Product: | White Cob LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | Cob - chip - op - bord |
| Verlichtingkleur: | Koel wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 5000 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 3440 lm |
| Kleur rendering index - cri: | 80 |
| If - doorstuurstroom: | 800 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 35 V |
| Power Rating: | 28 W |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 85 C |
| Lenskleur: | Getint |
| Lensafmetingen: | 14 mm |
| Lensvorm: | Round Flat |
| Lenstransparantie: | Duidelijk |
| Serie: | CXA1830 |
| Verpakking: | Buis |
| Merk: | Cree LED |
| LED -maat: | 17,85 mm x 17,85 mm x 1,7 mm |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack -hoeveelheid: | 100 |
| Subcategorie: | LED's |
| Type: | High Power LED's |
| Eenheidsgewicht: | 0.203845 oz |
Populaire tags: CXA1830-0000-000N0HT450G, China CXA1830-0000-000N0HT450G Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







