
CXB1304-0000-000C0UA427G
Witte LED's wit 2700 K 90-CRI, XLAMP CXB1304-9V
Beschrijving
De XLAMP® CXB1304 LED -array is het meest compacte lid van de tweede generatie van de CXA -familie die tot 30% hogere werkzaamheid en tot 20% hogere lumens levert dan de eerste generatie in dezelfde kleine LES. De CXA LED -arrays met een hogere prestaties zijn compatibel met de eerste generatie, waardoor een drop - in prestatie -upgrade naar bestaande CXA -LED -ontwerpen biedt om de ontwerpcyclus van de armatuur te verkorten en de tijd naar de markt te verbeteren. Beschikbaar in 2 -STEP, 3 -STEP en 5 -STEP EasyWhite® -bakken en 2 -step en 3 -step premium kleurenbakken, de CXB1304 LED levert een hoge lumen -output en hoge werkzaamheid en hoge werkzaamheid in een enkel, eenvoudig gebruik pakket dat de noodzaak voor het weerkolven van de fabrikant van de fabrikant van de fabrikant om te lichten, in het verlichte kleine vormfactor -lichtfactoren worden aangepakt. De CX Family LED -ontwerpgids biedt basisinformatie over de vereisten om de CXB1304 LED met succes in armatuurontwerpen te gebruiken.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree LED |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | Details |
| Product: | White Cob LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | Cob - chip - op - bord |
| Verlichtingkleur: | Warm wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 355 lm |
| Kleur rendering index - cri: | 90 |
| Kijkhoek: | 115 graden |
| If - voorwaartse stroom: | 400 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 9 V |
| Power Rating: | 3.6 W |
| Lengte: | 13,35 mm |
| Breedte: | 13,35 mm |
| Hoogte: | 1,7 mm |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 85 C |
| Lenskleur: | Getint |
| Lensafmetingen: | 6 mm |
| Lensvorm: | Round Flat |
| Lenstransparantie: | Duidelijk |
| Serie: | CXB1304 |
| Verpakking: | Dienblad |
| Merk: | Cree LED |
| LED -maat: | 13,35 mm x 13,35 mm x 1,55 mm |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack -hoeveelheid: | 100 |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Xlamp |
| Type: | Mid - Power LED's |
| Eenheidsgewicht: | 0,026455 oz |
Populaire tags: CXB1304-0000-000C0UA427G, China CXB1304-0000-000C0UA427G Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







