
CXB1830-0000-000N0HU230G
Witte LED's White 3000 K 80-CRI, XLAMP CXB1830-36V
Beschrijving
De XLAMP® CXB1830 LED -array is lid van de tweede generatie van de CXA -familie die tot 30% hogere werkzaamheid en tot 20% hogere lumen levert dan de eerste generatie in dezelfde LES. De CXA LED -arrays met een hogere prestaties bieden een drop - in prestatie -upgrade naar bestaande CXA LED -ontwerpen om de productontwikkelingstijd te verkorten. Bovendien stellen de CXB -LED's ook lichtfabrikanten in staat om dezelfde of betere prestaties te bereiken met een kleinere LES, waardoor een kleinere, meer impactvolle armatuur mogelijk is. Beschikbaar in 2-step-, 3-stappen- en 5-stappen EasyWhite®-bakken en 2-step en 3-step premium kleurenbakken, de CXB1830 LED levert een hoge lumen-output en hoge werkzaamheid in een enkel pakket voor eenvoudig gebruik dat de noodzaak voor het wegroepen van solidering elimineert. De CX Family LED -ontwerpgids biedt basisinformatie over de vereisten om de CXB1830 LED met succes in armatuurontwerpen te gebruiken.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree LED |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | Details |
| Product: | White Cob LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | Cob - chip - op - bord |
| Verlichtingkleur: | Warm wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 3680 lm |
| Kleur rendering index - cri: | 80 |
| Kijkhoek: | 115 graden |
| If - doorstuurstroom: | 800 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 35 V |
| Power Rating: | 28 W |
| Lengte: | 17,85 mm |
| Breedte: | 17,85 mm |
| Hoogte: | 1,7 mm |
| Lenskleur: | Getint |
| Lensafmetingen: | 14 mm |
| Lensvorm: | Round Flat |
| Lenstransparantie: | Duidelijk |
| Serie: | CXB1830 |
| Verpakking: | Dienblad |
| Merk: | Cree LED |
| LED -maat: | 17,85 mm x 17,85 mm x 1,7 mm |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack -hoeveelheid: | 100 |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Xlamp |
| Type: | LED's met lage stroom |
| Eenheidsgewicht: | 0.270728 oz |
Populaire tags: CXB1830-0000-000N0HU230G, China CXB1830-0000-000N0HU230G Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







