
XBDAWT-00-0000-00000HCE3
Witte LED's wit 5000 K 80 - CRI, XLAMP XB-D-serie
Beschrijving
De XLAMP® XB - D LED brengt de volgende - generatieprestaties, prijs en grootte voor alle LED -verlichtingsapplicaties. De XB - D's voetafdruk maakt kleinere ontwerpen mogelijk met dicht gepakte arrays voor betere lichte mengen en concentratie. De XB - D deelt gemeenschappelijke voetafdruk en uniform pakketontwerp in alle witte en kleurconfiguraties, het vereenvoudigen van bord en optische ontwerpen voor veel LED -systemen. De XB - D is geoptimaliseerd tot dramatisch lagere systeemkosten in elke verlichtingstoepassing, van binnen- en buitenverlichting tot architecturale en transportverlichting.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree LED |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | Details |
| Product: | Witte LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | SMD-2 |
| Verlichtingkleur: | Koel wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 5000 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 100 lm |
| Kleur rendering index - cri: | 80 |
| Kijkhoek: | 115 graden |
| If - doorstuurstroom: | 350 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 2.9 V |
| Power Rating: | 3 W |
| Lengte: | 2,45 mm |
| Breedte: | 2,45 mm |
| Hoogte: | 1,84 mm |
| Lensafmetingen: | 2.17 mm |
| Lensvorm: | Koepel |
| Lenstransparantie: | Watervrij |
| Serie: | Xb - d White |
| Verpakking: | Wentelen |
| Verpakking: | Snijband |
| Verpakking: | Mouseereel |
| Merk: | Cree LED |
| LED -maat: | 2,45 mm x 2,45 mm x 1,84 mm |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack -hoeveelheid: | 1000 |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Xlamp |
| Type: | High Power LED's |
| Vr - omgekeerde spanning: | 5 V |
Populaire tags: XBDAWT-00-0000-00000HCE3, China XBDAWT-0000-00000HCE3 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







