
XHP70B-00-0000-0D0HM427H
Witte LED's wit 2700 K 80-CRI, XLAMP XHP70B
Beschrijving
De XLAMP® CXA1820 LED -array breidt Cree LED's familie van hoge flux, multidie -arrays uit, en biedt hoge prestaties in een eenvoudig platform voor gebruik. Met XLAMP LED -verlichting -klasse betrouwbaarheid maakt het uniforme emitterende oppervlak van de CXA1820 zowel directionele als non - directionele verlichtingstoepassingen en armatuurontwerpen mogelijk. Beschikbaar in 2-stappen, 3-step en 4-stappen kleurconsistentie, en met een 12-mm optische bron, de CXA1820 brengt nieuwe niveaus van flux en werkzaamheid naar deze vormfactor. De CX Family LED -ontwerpgids biedt basisinformatie over de vereisten om de CXA1820 LED met succes in armatuurontwerpen te gebruiken.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree LED |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | Details |
| Product: | Witte LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | SMD-2 |
| Verlichtingkleur: | Warm wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 1485 LM |
| Kleur rendering index - cri: | 80 |
| Kijkhoek: | 125 graden |
| If - doorstuurstroom: | 1.05 A |
| Vf - voorwaartse spanning: | 12 V |
| Lengte: | 7 mm |
| Breedte: | 7 mm |
| Hoogte: | 4,34 mm |
| Lenstransparantie: | Duidelijk |
| Serie: | XHP70B |
| Verpakking: | Wankelen |
| Merk: | Cree LED |
| LED -maat: | 7 mm x 7 mm |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack -hoeveelheid: | 1000 |
| Subcategorie: | LED's |
| Type: | High Power LED's |
Populaire tags: XHP70B-00-0000-0D0HM427H, China XHP70B-0000-0D0HM427H Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







