
Xhp70d-h 0-0000-0 d 00 n20e1
Witte LED's wit 6500 K 68- Cri, Xlamp XHP70D
Beschrijving
De XLAMP® XHP70.3 LED's zijn de derde generatie extreme High Power LED's die de beste lumendichtheid, betrouwbaarheid en optische controle leveren die beschikbaar zijn in hun grootte. Door gebruik te maken van de XHP -familievoordelen, kunnen verlichtingsfabrikanten hun systeemkosten aanzienlijk verlagen door minder optica, PCB's en koellichamen te gebruiken dan mogelijk met standaard LED's.
De derde generatie XHP-familie-LED's leveren verbeterde optische prestaties versus de vorige generaties, met een hogere intensiteit door optica dan de tweede generatie en de hoogste intensiteit van de XHP-familie.
XLAMP XHP70.3 LED's zijn geoptimaliseerd voor buiten- en premium indoor verlichtingstoepassingen die grote hoeveelheden lichtoutput vereisen van kleine armaturen, zoals stadion, buitenruimte en architecturale schijnwerper.
FUNCTIES
• Beschikbaar in wit, en in 3- v -versie of 6- v & 12- v versie (6- v\/12- V is geconfigureerd door PCB -layout)
• Beschikbaar in 5- Stap EasyWhite® bins bij 2200 K tot 5000 K CCT, 3- Stap Easywhite bins bij 2700 K tot 5000 K en 2- Stap EasyWhite Bins bij 2700 K tot 4000 K CCT
• Beschikbaar in ANSI witte bakken bij 3000 K tot 7000 K CCT
• Uitzendingkleuroptie bij 5700 K biedt maximale prestaties voor tv -evenementen die extreem hoge TLCI vereisen
• Beschikbaar in standaard, 70-, 80-, 90- en 95- minimale CRI -opties
• Binned op 85 graden
• Maximale aandrijfstroom: 14.400 mA (3V), 7200 Ma (6 V), 3600 Ma (12 V)
• Lage thermische weerstand: 0. 2 graad \/w • brede kijkhoek: 120 graden (HD), 115 (HI)
• Onbeperkt vloerleven op de vloer bij minder dan of gelijk aan 30 ºC\/85% RV
• Reflow Solden Combinatie - Jedec J -Std -020 C
• ROHS en bereik conform
• UL® erkende component (E349212)
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree LED |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | Details |
| Product: | Witte LED's |
| Montagestijl: | SMD\/SMT |
| Pakket \/ behuizing: | 2828 (7070 metriek) |
| Verlichtingkleur: | Koel wit |
| Golflengte\/kleurtemperatuur: | 6500 K |
| Lichte flux\/stralende flux: | 1751 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 68 |
| Kijkhoek: | 120 graden |
| If - doorstuurstroom: | 3.6 A, 7.2 A |
| VF - voorwaartse spanning: | 5.6 V, 11.2 V |
| Power Rating: | 7.5 W |
| Lengte: | 7 mm |
| Breedte: | 7 mm |
| Hoogte: | 1 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 85 C |
| Lenskleur: | Getint |
| Lensafmetingen: | 7 mm x 7 mm |
| Lensvorm: | Vierkant |
| Lenstransparantie: | Duidelijk |
| Serie: | XHP70D-HI |
| Verpakking: | Wankelen |
| Verpakking: | Snijband |
| Verpakking: | Mouseereel |
| Merk: | Cree LED |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack hoeveelheid: | 1000 |
| Subcategorie: | LED's |
| Type: | High Power LED's |
Populaire tags: XHP70D-H 0-0000-0 d 00 n20e1, China xhp70d-h 0-0000-0 d 00 n20e1 fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







