
Beschrijving
De XLAMP® XM {- L® Gen 2 LED's zijn multi - kleur RGBW LED's die de combinatie van hoge lumen -uitvoer en geweldige kleurenmengsels leveren in een klein pakket van 5,0 x 5,0 mm. De XLAMP XM - L Color Gen 2 LED's hebben de kleinst mogelijke afstand tussen LED -dobbelsteen, waardoor een kleine optische bron wordt gecreëerd voor uitstekende optische besturing en efficiënt kleurenmengsels. In vergelijking met de eerste generatie LED heeft Gen 2 een 75% hogere maximale aandrijfstroom en significante verbeteringen in lichtuitgang en werkzaamheid, waardoor bijna het dubbele van de maximale lichtuitgang mogelijk is. Gen 2 bevat ook een nieuwe versie met een hoge intensiteit die de optische brongrootte verder vermindert voor nog grotere niveaus van optische controle.
Xlamp XM - L Color Gen 2 LED's zijn geoptimaliseerd voor alle hoge - Prestaties RGBW -verlichtingstoepassingen, inclusief kleur - Verandering, podium, architecturale en entertainment.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree LED |
| Productcategorie: | Multi {- kleurleds |
| ROHS: | Details |
| Product: | RGBW LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | 2020 (5050 metriek) |
| Verlichtingkleur: | RGB, warm wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 625 nm, 527 nm, 457 nm, 3000 k |
| Lichte flux/stralende flux: | 65 lm, 140 lm, 17 lm, 120 lm |
| Kijkhoek: | 118 graden |
| If - doorstuurstroom: | 350 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 2.1 V, 2.6 V, 2.9 V, 2.9 V |
| Power Rating: | 1 W |
| Lenskleur: | Kleurloos |
| Lensafmetingen: | 5 mm x 5 mm |
| Lensvorm: | Vierkant plat |
| Lenstransparantie: | Duidelijk |
| Merk: | Cree LED |
| Hoogte: | 1 mm |
| Lengte: | 5,0 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 150 C |
| Aantal LED's: | 4 LED |
| Verpakking: | Wentelen |
| Producttype: | Multi {- kleurleds |
| Serie: | Xm - l kleur hoge intensiteit |
| Factory pack -hoeveelheid: | 1000 |
| Subcategorie: | LED's |
| Type: | High Power LED's |
| Breedte: | 5,0 mm |
Populaire tags: xmldcl - H0 - 0000-00A3AAAC1, China XMLDCL-H0-0000-00A3AAAC1 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







