
Xpebwt - l1-0000-00ee3
Witte leds wit 5000 K std - Cri Xlamp Xpebwt
Beschrijving
De XLAMP® XP - E2 Torch LED biedt Lumen -uitvoer vergelijkbaar met de XLAMP XP - G LED maar in de kleinere optische bron van de XP - E2 LED. Samen met een hogere maximale stroombeoordeling dan XP - E2 en vereenvoudigde kleurenbinning, is de XLAMP XP -E2 Torch LED volledig geoptimaliseerd voor een breed scala aan mainstream draagbare verlichtingstoepassingen.
FUNCTIES
• Beschikbaar in cool wit
• Binned op 25 graden
• Maximale aandrijfstroom: 1,5 a
• Lage thermische weerstand: 5,8 graden /w
• Breed kijkhoek: 125 graden
• Onbeperkt vloerleven op de vloer bij minder dan of gelijk aan 30 graden /85% RV
• Reflow Sololerly - Jedec J - Std - 020c Compatibel
• Elektrisch neutraal thermisch pad
• ROHS -conform
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree LED |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | Details |
| Product: | Witte LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Verlichtingkleur: | Warm wit |
| Lichte flux/stralende flux: | 114 lm |
| Lengte: | 3,45 mm |
| Breedte: | 3,45 mm |
| Hoogte: | 2,26 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 150 C |
| Lenskleur: | Kleurloos |
| Lensvorm: | Koepel |
| Lenstransparantie: | Watervrij |
| Serie: | Xpebwt |
| Verpakking: | Wentelen |
| Verpakking: | Snijband |
| Verpakking: | Mouseereel |
| Merk: | Cree LED |
| Configuratie: | Enkel |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack -hoeveelheid: | 1000 |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Xlamp |
| Type: | High Power LED's |
| Eenheidsgewicht: | 0,003527 oz |
Populaire tags: xpebwt - L1 - 0000-00ee3, China Xpebwt-L1-0000-00ee3 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







