
XPGDWT-U1-0000-00FE2
Witte LED's wit 5700 K 90-CRI, XLAMP XP-G3 LED
Beschrijving
XLAMP® XP-G3 LED's zijn geoptimaliseerd voor directionele, high-lumen verlichtingstoepassingen waarbij werkzaamheid en optische controle van cruciaal belang zijn, zoals rijbaan, draagbare en tuinbouw. Het compacte en bewezen 3,45 -mm XP -platform heeft een uitstekend ecosysteem van optica- en systeemoplossingen beschikbaar, waarmee fabrikanten van verlichting hun ontwerpproces kunnen vereenvoudigen en de tijd -naar -market kunnen verkorten.
XP-G3 LED's zijn beschikbaar in en twee verschillende witte en koninklijke blauwe versies: Standard & S Line. XP-G3 Photo Red is beschikbaar in de S Line-versie. De White Standard-versie levert de beste TM-21-levensduur en kleurstabiliteit in de loop van de tijd. De S-lijnversies van witte, koninklijke blauw en foto-rood leveren verbeterde efficiëntie, best-in-class zwavelweerstand en betere betrouwbaarheid op systeemniveau door schakel- en dimcycli. Met deze S -lijnversies levert CREE LED High -Power LED -technologie die is geoptimaliseerd voor zowel algemene als tuinbouwverlichtingstoepassingen waar sensoren en schakelen voorkomen.
In dit document geven de termen wit, koninklijk blauw en foto rood de witte, koninklijke blauwe of foto-rode XP-G3 LED aan zonder rekening te houden met de standaardfuncties. De termen standaard en S-lijn worden gebruikt wanneer nodig om de uitvoering van de standaard XP-G3 LED te onderscheiden van de XP-G3 LED met de S-lijnoptie.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree LED |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | Details |
| Product: | Witte LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | SMD-2 |
| Verlichtingkleur: | Koel wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 5700 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 122 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 90 |
| Kijkhoek: | 125 graden |
| If - doorstuurstroom: | 350 ma |
| VF - voorwaartse spanning: | 2.7 V |
| Power Rating: | 1 W |
| Lengte: | 3,45 mm |
| Breedte: | 3,45 mm |
| Hoogte: | 2,26 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 85 C |
| Lenskleur: | Geel |
| Lensafmetingen: | 3,06 mm |
| Lensvorm: | Koepel |
| Lenstransparantie: | Duidelijk |
| Serie: | Xlamp XP-G3 |
| Verpakking: | Wentelen |
| Verpakking: | Snijband |
| Verpakking: | Mouseereel |
| Merk: | Cree LED |
| LED -maat: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack -hoeveelheid: | 1000 |
| Subcategorie: | LED's |
| Type: | High Power LED's |
| Eenheidsgewicht: | 0,003527 oz |
Populaire tags: XPGDWT-U1-0000-00FE2, China XPGDWT-U1-0000-00FE2 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







