
Xpgdwt - u1-0000-00JE4
Witte LED's wit 4500 K 90 - CRI, Xlamp XP-G3 LED
Beschrijving
XLAMP® XP - G3 LED's zijn geoptimaliseerd voor directionele, hoog - lumen -verlichtingstoepassingen waarbij werkzaamheid en optische besturing van cruciaal belang zijn, zoals rijbaan, draagbare en tuinbouw. Het compacte en bewezen 3,45 -mm XP -platform heeft een uitstekend ecosysteem van optica- en systeemoplossingen beschikbaar, waarmee fabrikanten van verlichting hun ontwerpproces kunnen vereenvoudigen en de tijd -naar -market kunnen verkorten.
XP - G3 LED's zijn beschikbaar in en twee verschillende witte en koninklijke blauwe versies: Standard & S Line. XP - G3 Foto Red is beschikbaar in de S -lijnversie. De witte standaardversie levert de beste - in - klasse tm - 21 levens en kleurstabiliteit in de loop van de tijd. De S -lijnversies van witte, koninklijke blauw en foto -rood leveren verbeterde efficiëntie, best - in - klasse zwavelweerstand en beter systeem - niveaubestering door schakel- en dimmencycli. Met deze S -lijnversies levert CREE LED High -Power LED -technologie die is geoptimaliseerd voor zowel algemene als tuinbouwverlichtingstoepassingen waar sensoren en schakelen voorkomen.
In dit document geven de termen wit, koninklijk blauw en foto rood de witte, koningsblauwe of foto -rode xp - g3 LED aan zonder rekening te houden met de standaardfuncties. De termen standaard en S -lijn worden gebruikt wanneer nodig om de uitvoering van de standaard XP - G3 LED te onderscheiden van de XP - G3 LED met de S -regeloptie.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree LED |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | Details |
| Product: | Witte LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | SMD-2 |
| Verlichtingkleur: | Neutraal wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 4500 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 148 LM |
| Kleur rendering index - cri: | 90 |
| Kijkhoek: | 125 graden |
| If - doorstuurstroom: | 350 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 2.7 V |
| Power Rating: | 1 W |
| Lengte: | 3,45 mm |
| Breedte: | 3,45 mm |
| Hoogte: | 2,26 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 85 C |
| Lenskleur: | Geel |
| Lensafmetingen: | 3,06 mm |
| Lensvorm: | Koepel |
| Lenstransparantie: | Duidelijk |
| Serie: | Xlamp xp - g3 |
| Verpakking: | Wankelen |
| Merk: | Cree LED |
| LED -maat: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack -hoeveelheid: | 1000 |
| Subcategorie: | LED's |
| Type: | High Power LED's |
Populaire tags: xpgdwt - u1 - 0000-00JE4, China XPGDWT-U1-0000-00JE4 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







