
Beschrijving
Geoptimaliseerd voor directionele, high-lumen-toepassingen, van binnen- en buiten tot draagbare en lampretrofits, de XLAMP® XT-E LED levert hoge prestaties en hoge betrouwbaarheid in de industrie-standaard XP\/XT-voetafdruk. De XT -E LED biedt de voordelen van het XT\/XP -platform - compact en bewezen 3,45 mm x 3,45 mm pakket en vastgesteld ecosysteem - waardoor fabrikanten van verlichting het ontwerpproces kunnen vereenvoudigen en de tijd naar de markt kunnen verkorten.
De XT-E LED is beschikbaar in Royal Blue and White. De XT-E White LED biedt een optie met hoge efficacy. In dit document geeft de term White de witte XT-E LED aan zonder rekening te houden met de effectiviteit ervan. De termen standaard en hoge werkzaamheid worden gebruikt wanneer nodig om de uitvoering van de hoge werkzaamheid XT-E LED te differentiëren van de XT-E LED zonder de optie met een hoge efficiëntie.
Specificatie
| Productkenmerken | Eigenschapswaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree LED |
| Productcategorie: | Wit LED |
| ROHS: | Meer informatie |
| product: | Witte LED's |
| Installatiestijl: | SMD\/SMT |
| Pakket\/behuizing: | 1414 (3535 metriek) |
| Verlichtingskleur: | Warm wit |
| Golflengte\/kleurtemperatuur: | 2850 K |
| Lichte flux\/stralende flux: | 93.9 LM |
| Display hoek: | 115 graden |
| If - voorwaartse stroom: | 350 ma |
| VF - voorwaartse spanning: | 2.85 V |
| Power Rating: | 1 W |
| lengte: | 3,45 mm |
| breedte: | 3,45 mm |
| hoog: | 2,36 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 150 C |
| Lenskleur: | Geel |
| Lensformaat: | 3,06 mm |
| Lensvorm: | Koepel |
| Lenstransparantie: | Verspreid |
| serie: | XteaWT |
| Pakket: | Wankelen |
| Pakket: | Snijband |
| handelsmerk: | Cree LED |
| LED -maat: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory Packing hoeveelheid: | 1000 |
| Subcategorieën: | LED's |
| Merknaam: | Xlamp |
| type: | LED's met lage stroom |
| VR - omgekeerde spanning: | 5V |
| Eenheidsgewicht: | 100 mg |
Populaire tags: xteaWt -00-0000-000000 bf8, China XteaWt -00-0000-000000 bf8 fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







