
XTEAWT-00-0000-000000GE1
Witte LED's wit 6500 K min-cri xlamp xlamp xlamp
Beschrijving
Geoptimaliseerd voor directionele, high-lumen-toepassingen, van binnen- en buiten tot draagbare en lampretrofits, de XLAMP® XT-E LED levert hoge prestaties en hoge betrouwbaarheid in de industrie-standaard XP/XT-voetafdruk. De XT -E LED biedt de voordelen van het XT/XP -platform - compact en bewezen 3,45 mm x 3,45 mm pakket en vastgesteld ecosysteem - waardoor fabrikanten van verlichting het ontwerpproces kunnen vereenvoudigen en de tijd naar de markt kunnen verkorten.
De XT-E LED is beschikbaar in Royal Blue and White. De XT-E White LED biedt een optie met hoge efficacy. In dit document geeft de term White de witte XT-E LED aan zonder rekening te houden met de effectiviteit ervan. De termen standaard en hoge werkzaamheid worden gebruikt wanneer nodig om de uitvoering van de hoge werkzaamheid XT-E LED te onderscheiden van de XT-E LED zonder de optie met hoge efficacy.
| Productkenmerk |
Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree LED |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | Details |
| Product: | Witte LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | 1414 (3535 metriek) |
| Verlichtingkleur: | Koel wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 6500 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 130 lm |
| Kijkhoek: | 115 graden |
| If - doorstuurstroom: | 350 ma |
| VF - voorwaartse spanning: | 2.85 V |
| Power Rating: | 1 W |
| Lengte: | 3,45 mm |
| Breedte: | 3,45 mm |
| Hoogte: | 2,36 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 150 C |
| Lenskleur: | Geel |
| Lensafmetingen: | 3,06 mm |
| Lensvorm: | Koepel |
| Lenstransparantie: | Verspreid |
| Serie: | XteaWT |
| Verpakking: | Wentelen |
| Verpakking: | Snijband |
| Verpakking: | Mouseereel |
| Merk: | Cree LED |
| LED -maat: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack -hoeveelheid: | 1000 |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Xlamp |
| Type: | LED's met lage stroom |
| VR - omgekeerde spanning: | 5 V |
| Eenheidsgewicht: | 0,003527 oz |
Populaire tags: XTEAWT-00-0000-000000GE1, China XteaWT-0000-000000GE1 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







