
Beschrijving
Luxeon 3030 2 D is een hoge flux, hot - kleur gerichte mid -power -LED. Hot - kleur targeting zorgt ervoor dat de LED's zich binnen de kleurdoel bevinden bij applicatiecondities - 85 graden. Met behulp van een industriestandaardverpakking van 3,0 mm x 3,0 mm en 6V oppervlakte-mount emitteroplossing, wordt Luxeon 3030 2 D-lijn in alle ANSI CCT's geleverd en levert de werkzaamheid en betrouwbaarheid die nodig is voor zowel binnen- als buitenomslagmarkten.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Lumiles |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | Details |
| Product: | Witte LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | 3030 |
| Verlichtingkleur: | Warm wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 109 lm |
| Kleur rendering index - cri: | 80 |
| Kijkhoek: | 116 graden |
| If - doorstuurstroom: | 120 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 6 V |
| Power Rating: | 720 MW |
| Lengte: | 3 mm |
| Breedte: | 3 mm |
| Hoogte: | 0,52 mm |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 105 C |
| Lenskleur: | Getint |
| Lensafmetingen: | 2,6 mm |
| Lensvorm: | Round Flat |
| Lenstransparantie: | Verspreid |
| Serie: | Luxeon 3030 2 d |
| Verpakking: | Wentelen |
| Verpakking: | Snijband |
| Verpakking: | Mouseereel |
| Merk: | Lumiles |
| Vochtgevoelig: | Ja |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack -hoeveelheid: | 5000 |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Luxeon |
| Type: | Mid {- Power LED's |
| Eenheidsgewicht: | 0,058731 oz |
Populaire tags: L130-3080003000W21, China L130-3080003000W21 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar:L150-6570500600000
Volgende:L130-4090001400001
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







