
L1CU-LME1000000000
LED's met één kleur Luxeon CZ Color Line Lime 120LM - 138 LM
Beschrijving
Luxeon CZ Color Line is een optisch geavanceerde portfolio van kleur en witte LED's. De Luxeon CZ Color Line is ontworpen om de punch te maximaliseren, de optimale LED -oplossing voor architectuur-, entertainment- en noodgevoerverlichtingstoepassingen.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Lumiles |
| Productcategorie: | LED's met één kleur |
| ROHS: | Details |
| Product: | Groene LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | SMD -2 |
| Verlichtingkleur: | Limoengroen |
| Lichte flux/stralende flux: | 138 LM |
| If - voorwaartse stroom: | 350 ma |
| VF - voorwaartse spanning: | 2.75 V |
| Lenskleur: | Kleurloos |
| Lensafmetingen: | 2 mm x 2 mm |
| Lensvorm: | Vierkant |
| Lenstransparantie: | Duidelijk |
| Serie: | Luxeon CZ |
| Verpakking: | Wankelen |
| Verpakking: | Snijband |
| Verpakking: | Mouseereel |
| Merk: | Lumiles |
| Hoogte: | 0. 8 mm |
| Lengte: | 2 mm |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Producttype: | LED's met één kleur |
| Factory pack -hoeveelheid: | 1000 |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Luxeon |
| Type: | LED's met één kleur |
| Kijkhoek: | 120 graden |
| Breedte: | 2 mm |
| Eenheidsgewicht: | 0. 021230 oz |
Populaire tags: L1CU-LME1000000000, China L1CU-LME1000000000 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar:L1CU-PCA1000000000
Volgende:L1CU-GRN1000000000
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







