
Beschrijving
Luxeon V is een chipschaalpakket (CSP) gebaseerd hoog vermogensemitter ontworpen om maximale flux te leveren in een compacte 4,0 mm x 4,0 mm voetafdruk. Luxeon V biedt een unieke combinatie van hoge werkzaamheid bij hoge aandrijfstroom met extreem lage thermische weerstand en geoptimaliseerd stralingspatroon ter ondersteuning van de ontwerpen van de volgende generatie. Voortbouwend op de sterke punten van Lumiles Pattered Sapphire Substraat (PSS) CSP -technologie, biedt Luxeon V de hoogste actuele actuele mogelijkheid in zijn klasse.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Lumiles |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | Details |
| Product: | Witte LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Verlichtingkleur: | Koel wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 6500 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 580 lm |
| Kleur rendering index - cri: | 70 |
| Kijkhoek: | 120 graden |
| If - doorstuurstroom: | 1.4 A |
| Vf - voorwaartse spanning: | 2.84 V |
| Lengte: | 4 mm |
| Breedte: | 4 mm |
| Hoogte: | 2,7 mm |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 130 C |
| Lensafmetingen: | 3,6 mm |
| Lensvorm: | Koepel |
| Serie: | Luxon V |
| Verpakking: | Wankelen |
| Merk: | Lumiles |
| LED -maat: | 4 mm x 4 mm x 2,7 mm |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack -hoeveelheid: | 1000 |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Luxon V |
| Type: | High Power LED's |
| Eenheidsgewicht: | 0,013785 oz |
Populaire tags: L1V1-657T03V500000, China L1V1-657T03V500000 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar:LXZ1-PM01
Volgende:L150-6570500600000
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







