
L2C4-4090-L04E1200
Witte LED's wit 4000 K 90-CRI, Luxeon CX plus cob
Beschrijving
Luxeon CX Plus COB heeft zes producten voor lumenpakketten tussen 500 en 7.000 lumen in een standaard voetafdruk. Vanwege de toonaangevende thermische weerstand en robuust substraatmateriaal, maakt Luxeon CX Plus COB koelere, efficiëntere armaturen mogelijk. Luxeon CX plus COB profiteert van een bestaand ecosysteem voor snel en onmiddellijk ontwerp - in het behouden van bestaande optica, klemmen en documentatie.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Lumiles |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| Verzendbeperkingen: |
Mouser verkoopt dit product momenteel niet in uw regio. |
| ROHS: | Details |
| Product: | White Cob LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | 7070 (1818 metriek) |
| Verlichtingkleur: | Neutraal wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 1845 LM |
| Kleur rendering index - cri: | 90 |
| Kijkhoek: | 115 graden |
| If - doorstuurstroom: | 450 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 34.8 V |
| Lengte: | 17,85 mm |
| Breedte: | 17,85 mm |
| Hoogte: | 1,7 mm |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 105 C |
| Lenskleur: | Getint |
| Lenstransparantie: | Verspreid |
| Serie: | Luxeon cx plus cob |
| Verpakking: | Buis |
| Merk: | Lumiles |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack -hoeveelheid: | 100 |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Luxeon |
| Type: | High Power LED's |
Populaire tags: L2C4-4090-L04E1200, China L2C4-4090-L04E1200 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar:L150-40705006000S0
Volgende:L130-5780002011001
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







