
CBM - 120-UV-X31-M380-22
LED-verlichtingsmodules UV COB 24A stroom 380-385 Nm
Beschrijving
Luminus -apparaten mozaïek array verrode led chipset heeft de laagste thermische weerstand van eventuele verpakte LED op de markt. Luminus -apparaten verticale chiptechnologie maakt LED -chips mogelijk met uniforme helderheid over het hele chipoppervlak. De LED's hebben een thermische weerstand van 0,6 ° C/W van junctie naar de koellichaam. De LED's kunnen worden aangedreven bij hogere stroomdichtheden met behoud van een lage junctietemperatuur. De optische kracht en helderheid geproduceerd door deze dicht gepakte arrays van apparaten maken oplossingen mogelijk die niet mogelijk zijn met enkele - chippakketten die worden gebruikt om boog- en halogeenlampen te vervangen.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Luminus -apparaten |
| Productcategorie: | LED -verlichtingsmodules |
| ROHS: | Details |
| Product: | LED -modules |
| Aantal LED's: | 12 LED |
| Verlichtingkleur: | Ultraviolet (UV) |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 380 nm |
| Lichte flux/stralende flux: | 14.6 W |
| If - voorwaartse stroom: | 9 A |
| Vf - voorwaartse spanning: | 3.3 V |
| Breedte: | 26,75 mm |
| Lengte: | 28 mm |
| Serie: | CBM-120 |
| Verpakking: | Dienblad |
| Merk: | Luminus -apparaten |
| Hoogte: | 5,7 mm |
| Lensvorm: | Rechthoekig |
| Producttype: | LED -lampen en modules |
| Maat: | 28 mm x 26,75 mm |
| Factory pack -hoeveelheid: | 50 |
| Subcategorie: | LED -verlichting |
| Eenheidsgewicht: | 1.252093 oz |
Populaire tags: CBM - 120 - UV-X31-M380-22, China CBM-120-UV-X31-M380-22 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







