
CDM-6-3018-90-18-DW01
LED -verlichtingsmodules cob warm dimmen LED 3000K tot 1800K
Beschrijving
Luminus -apparaten Warm Diming LED -spotmodules hebben dim - tot - warme besturingschip op metalen PCB -kaart. Deze Cubepower ™ dynamische LED -module heeft een hoge lumendichtheid en zorgt voor 10º tot 40º bundelhoeken. De LED -module is beschikbaar met "halogeen - zoals" - DW01 en "lineair - stijl" - DW02 Diming curve -opties. Deze LED-module is beschikbaar in de dimensies van CDM-6, 9, 14 en 18 series. De module biedt 3000K tot 1800K warm dimmen voor woonverlichting en 4000k tot 2700K warm dimmen voor commerciële verlichting. Toepassingen zijn onder meer residentiële en commerciële verlichting, plafond en wandmontage licht en multifunctionele ruimtevaart.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Luminus -apparaten |
| Productcategorie: | LED -verlichtingsmodules |
| ROHS: | Details |
| Product: | LED -modules, lichte plek |
| Aantal LED's: | 6 LED |
| Verlichtingkleur: | Warm wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 1800 K, 3000 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 500 lm |
| If - doorstuurstroom: | 300 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 18 V |
| Breedte: | 12 mm |
| Lengte: | 15 mm |
| Verpakking: | Dienblad |
| Merk: | Luminus -apparaten |
| Kleur rendering index - cri: | 90 |
| Hoogte: | 1,58 mm |
| Lensvorm: | Vierkant |
| Power Rating: | 5.5 W |
| Producttype: | LED -lampen en modules |
| Factory pack -hoeveelheid: | 400 |
| Subcategorie: | LED -verlichting |
| Kijkhoek: | 130 graden |
| Eenheidsgewicht: | 0,572232 oz |
Populaire tags: CDM-6-3018-90-18-DW01, China CDM-6-3018-90-18-DW01 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







