
SST - 20-B-A120-R450
LED's met één kleur blauwe uitstralen LED 450 nm, SST-20-serie
Beschrijving
Functies:
• Hoog vermogen Blue LED met piekgolflengte van 450 nm
• Typische muur - plug -efficiëntie van 72% bij 350 mA
• Maximale aandrijfstroom: 3 a
• Beschikbaar met 2 industriële standaard solderende voetafdrukconfiguraties
• Hoog thermisch geleidbaarheidspakket - Junction thermische weerstand van slechts 3,5 graden /w
• Beschikbaar met 120 graden kijkhoek
• 8000V HBM ESD-rating per MIL STD-883D
• Elektrisch geïsoleerd thermisch pad
• ROHS en bereik conform
Toepassingen
• Horticulture / Growlights
• Accent- en effectverlichting
• Architecturale verlichting
• Remote - fosforarmaturen
• Stageverlichting
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Luminus -apparaten |
| Productcategorie: | LED's met één kleur |
| Verzendbeperkingen: |
Mouser verkoopt dit product momenteel niet in uw regio. |
| ROHS: | Details |
| Product: | Blauwe LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | 3535 |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 450 nm |
| Verlichtingkleur: | Blauw |
| Lichte flux/stralende flux: | 630 MW |
| If - doorstuurstroom: | 350 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 2.8 V |
| Power Rating: | 10 W |
| Lenstransparantie: | Duidelijk |
| Verpakking: | Wankelen |
| Verpakking: | Snijband |
| Merk: | Luminus -apparaten |
| Hoogte: | 1,98 mm |
| Lengte: | 3,45 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 100 C |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Vochtgevoelig: | Ja |
| Producttype: | LED's met één kleur |
| Factory pack -hoeveelheid: | 1000 |
| Subcategorie: | LED's |
| Type: | LED's met één kleur |
| Kijkhoek: | 120 graden |
| Breedte: | 3,45 mm |
| Eenheidsgewicht: | 0.162437 oz |
Populaire tags: SST - 20 - B-A120-R450, China SST-20-B-A120-R450 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







