
SST-20-W40H-A120-J4402
Witte LED's White 4000 K 95-CRI, SST-20-serie
Beschrijving
Functies
• Hoge CRI, high-efficacy warme witte LED's ontworpen voor high-performance directionele verlichtingstoepassingen.
• Hoge lumendichtheid van monolithische emitter, tot 503 lm/mm2 (3000K), ideaal voor het minimaliseren van de armatuurgrootte, terwijl de optische efficiëntie in kritieke architecturale verlichtingstoepassingen van bundelkwaliteit maximaliseert.
• Maximale aandrijfstroom: 2 a
• Lumineuze werkzaamheid: typ . 130 lm/w @ 350 ma, 85 graden (3000k)
• Kleurtemperatuur: 2700K, 3000K, 3500K, 4000K
• Index van de kleur rendering:> 95
• Lage thermische weerstand: 1,6 graden /w
• ANSI-compatibele chromaticiteitsbakken
• lm -80 10, 000-uur testgegevens beschikbaar, uitstekende TM-21 levensduur en kleurstabiliteit
• Beschikbaar in 2 solderende voetafdrukconfiguraties
• Elektrisch geïsoleerd thermisch pad
• 8 KV HBM ESD-rating per ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
• ROHS en Reach Compliant
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Luminus -apparaten |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | Details |
| Product: | Witte LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | 1414 (3535 metriek) |
| Verlichtingkleur: | Neutraal wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 107 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 95 |
| Kijkhoek: | 120 graden |
| If - voorwaartse stroom: | 350 ma |
| VF - voorwaartse spanning: | 2.71 V |
| Power Rating: | 7 W |
| Lengte: | 3,45 mm |
| Breedte: | 3,45 mm |
| Hoogte: | 1,98 mm |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 100 C |
| Lenskleur: | Kleurloos |
| Lensafmetingen: | 2,6 mm |
| Lensvorm: | Koepel |
| Lenstransparantie: | Watervrij |
| Verpakking: | Wentelen |
| Verpakking: | Snijband |
| Merk: | Luminus -apparaten |
| Vochtgevoelig: | Ja |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack -hoeveelheid: | 1000 |
| Subcategorie: | LED's |
| Type: | High Power LED's |
| Eenheidsgewicht: | 0.100919 oz |
Populaire tags: SST-20-W40H-A120-J4402, China SST-20-W40H-A120-J4402 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







