
Beschrijving
Duris® E 2835 GP JTLPS1.14 De Duris® E 2835 Color Family biedt de hoogste werkzaamheid in kosteneffectieve industriestandaard LED. Duris® E 2835 maakt nooit indruk op zijn prestaties op systeemniveau.
Toepassingen
- Landbouw & tuinbouw
- Entertainment
- binnenverlichting
Functies
- pakket: wit SMT -pakket, gekleurde diffuse siliconenhars
- typ. Straling: 120 graden (Lambertiaanse emitter)
- ESD: 2 KV ACC. Naar ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klasse 2)
- Radiant flux: typ . 203 MW
- Stralingsefficiëntie: typ . 48%
- fotosynthetische fotonflux: typ . 0.93 μmol/s
- fotoneffectiviteit: typ . 2.56 μmol/j
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | AMS Osram |
| Productcategorie: | LED's met één kleur |
| ROHS: | |
| Product: | Paarse LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 455 nm |
| Verlichtingkleur: | Paars |
| Lichte flux/stralende flux: | 21 lm |
| If - doorstuurstroom: | 150 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 2.86 V |
| Power Rating: | 440 MW |
| Lenskleur: | Getint |
| Lensafmetingen: | 3,3 mm x 2,8 mm |
| Lensvorm: | Rechthoekig met sideCut |
| Lenstransparantie: | Verspreid |
| Serie: | GP JTLPS1.14 |
| Verpakking: | Wankelen |
| Verpakking: | Snijband |
| Verpakking: | Mouseereel |
| Merk: | AMS Osram |
| Hoogte: | 0,7 mm |
| Lengte: | 3,5 mm |
| Lichte intensiteit: | 6.79 CD |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 100 C |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Vochtgevoelig: | Ja |
| Producttype: | LED's met één kleur |
| 10000 | |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Duris |
| Type: | LED's met één kleur |
| Kijkhoek: | 120 graden |
| Breedte: | 2,8 mm |
| Deel # aliassen: | Q65113A1493 |
Populaire tags: GP JTLPS1.14-M2N1-P1P2-1, China GP JTLPS1.14-M2N1-P1P2-1 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







