
Gw cshpm1.pm - lslu - xx53-1
Φv=140 ... 180 lm, 5000 k (if=350 ma)
Beschrijving
OSLON® SSL 150 GW CSHPM1.PM Hogere prestaties. Lagere thermische weerstand. Uitgebreide bereik van rijomstandigheden. Deze OSLON SSL Family New Generation LED biedt een breed stralingspatroon dat perfecte interactie en verschillende ontwerpen mogelijk maakt, waaronder LED -clusters van kleurenmengsels.
Toepassingen
- Entertainment
- binnenverlichting
- Outdoor & Industrial Lighting
Functies
- pakket: SMT Ceramic -pakket met siliconenlens
- typ. Straling: 150 graden
- Kleurtemperatuur: 3000k - 6500 k
- CRI: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- lumen onderhoud: testresultaten volgens IESNA LM-80 beschikbaar
- ESD: 8 KV ACC. Naar ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klasse 3b)
- Lumineuze flux: typ . 153 lm @ 5000 K, 85 graden
- Lumineuze werkzaamheid: typ . 156 lm/w @ 5000 K, 85 graden
| Produktattribut | Attributwert |
|---|---|
| Hersteller: | AMS Osram |
| Produktkategorie: | Weiße LED's |
| ROHS: | |
| Produkt: | Witte LED's |
| Montageart: | SMD/SMT |
| Vervackung/Gehäuse: | SMD-2 |
| Beleuchtungsfarbe: | Warm wit |
| Wellenlänge/Farbtemperatur: | 5000 K |
| Lichtstärke: | 35.4 CD |
| Lichtstrom/Strahlungsleistung: | 144 LM |
| Farbwiedergabe - index - cri: | 70 |
| Ansichtswinkel: | 150 graden |
| If - durchlassstrom: | 350 ma |
| Vf - durchlassspannung: | 2.85 V |
| Nennleistung: | 1 W |
| Länge: | 3 mm |
| Breite: | 3 mm |
| Höhe: | 1,58 mm |
| Minimale betriebstemperatur: | - 40 C |
| Maximale Betriebstemperatur: | + 125 C |
| Objektiv transparenz: | Duidelijk |
| Serie: | GW CSHPM1.PM |
| VERPACKUNG: | Wentelen |
| VERPACKUNG: | Snijband |
| VERPACKUNG: | Mouseereel |
| Marke: | AMS Osram |
| Led - größe: | 3.1 mm x 3,1 mm |
| Feuchtigkeitsempfindlich: | Ja |
| Produkt - typ: | Witte LED's |
| 600 | |
| Unterkategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Oslon |
| Typ: | High Power LED's |
| Artikel # aliassen: | Q65112A1120 |
| Gewicht pro Stück: | 25 mg |
Populaire tags: gw cshpm1.pm - lslu - xx53 - 1, China gw cshpm1.pm - lslu-xx53-1 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







