
Gw cssrm1.bm - lumq - xx57-1
Φv=164 ... 210 lm, 3000 K (if=700 ma)
Beschrijving
OSLON® Square GW CSSRM1.BM Hogere prestaties. Lagere thermische weerstand. Uitgebreid bereik van rijomstandigheden. Dit is de tweede generatie OS - LON Square.
Toepassingen
- Entertainment
- binnenverlichting
- medische verlichting
- Outdoor & Industrial Lighting
Functies
- pakket: SMT Ceramic -pakket met siliconenlens
- typ. Straling: 120 graden (Lambertiaanse emitter)
- Kleurtemperatuur: 2700k - 4000 k
- CRI: 95 (min.), 97 (typ.)
- lumen onderhoud: testresultaten volgens IESNA LM-80 beschikbaar
- ESD: 8 KV ACC. Naar ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klasse 3b)
- Lumineuze flux: typ . 192 lm @ 3000 K, 85 graden
- Lumineuze werkzaamheid: typ . 98 lm/w @ 3000 K, 85 graden
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | AMS Osram |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| Leveringsbeperkingen: |
Mouser verkoopt dit product momenteel niet in uw regio. |
| ROHS: | |
| Product: | Witte LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket/case: | SMD-2 |
| Verlichtingkleur: | Warm wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Lichte intensiteit: | 63.3 CD |
| Lichte flux/stralende flux: | 192 LM |
| Kleur rendering index - cri: | 95 |
| Kijkhoek: | 120 graden |
| If - voorwaartse stroom: | 700 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 2.8 V |
| Power Rating: | 2 W |
| Lengte: | 3 mm |
| Breedte: | 3 mm |
| Hoogte: | 1,88 mm |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 125 C |
| Serie: | GW CSSRM1.BM |
| Verpakking: | Wentelen |
| Verpakking: | Snijband |
| Verpakking: | Mouseereel |
| Merk: | AMS Osram |
| LED -maat: | 3,1 mm x 3,1 mm x 1,95 mm |
| Vochtgevoelig: | Ja |
| Producttype: | Witte LED's |
| 600 | |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Oslon |
| Type: | High Power LED's |
| Deel # aliassen: | Q65111A8018 GW CSSRM1.BM - LTMP - XX57-1 Q65111A8018 |
| Eenheidsgewicht: | 29 mg |
Populaire tags: gw cssrm1.bm - lumq - xx57 - 1, China gw cssrm1.bm - lumq-xx57-1 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







