
Beschrijving
OSLON ™ Square GW CSSRM3.pm Vijfde generatie Oslon Square met verbeterde prestaties. Meest compacte hoog - LED met bekende superieure robuustheid, hoge betrouwbaarheid, lange levensduur en lage thermische weerstand.
Toepassingen
- Agriculture & tuinbouw
- Entertainment
- Outdoor & Industrial Lighting
Functies
- pakket: smt keramisch pakket met siliconenlens
- typ. Straling: 120 graden (Lambertiaanse emitter)
- Kleurtemperatuur: 2200K - 6500 k
- CRI: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 KV ACC. Naar ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klasse 3b)
- Lumineuze flux: typ . 357 lm @ 4000 K, 85 graden
- Lumineuze werkzaamheid: typ . 182 lm/w @ 4000 k, 85 graden
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | AMS Osram |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | |
| Product: | Witte LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | 1212 (3030 metriek) |
| Verlichtingkleur: | Neutraal wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 4500 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 340 lm |
| Kleur rendering index - cri: | 70 |
| Kijkhoek: | 120 graden |
| If - doorstuurstroom: | 700 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 2.8 V |
| Power Rating: | 2 W |
| Lengte: | 3 mm |
| Breedte: | 3 mm |
| Hoogte: | 2.09 mm |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 125 C |
| Lenskleur: | Kleurloos |
| Lensafmetingen: | 2,79 mm |
| Lensvorm: | Koepel |
| Lenstransparantie: | Duidelijk |
| Serie: | GW CSSRM3.pm |
| Verpakking: | Wentelen |
| Merk: | AMS Osram |
| Vochtgevoelig: | Ja |
| Producttype: | Witte LED's |
| 3000 | |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Oslon |
| Type: | High Power LED's |
| Deel # aliassen: | Q65113A2302 |
Populaire tags: gw cssrm3.pm - n7p1 - xx54-1, china gw cssrm3.pm-n7p1-xx54-1 fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







