
Beschrijving
OSLON ™ Square GW CSSRM3.pm Vijfde generatie Oslon Square met verbeterde prestaties. Meest compacte hoog - LED met bekende superieure robuustheid, hoge betrouwbaarheid, lange levensduur en lage thermische weerstand.
Toepassingen
- Agriculture & tuinbouw
- Vermaak
- Outdoor & Industrial Lighting
Functies
- pakket: smt keramisch pakket met siliconenlens
- typ. Straling: 120 graden (Lambertiaanse emitter)
- Kleurtemperatuur: 2200K - 6500 k
- CRI: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 KV ACC. Naar ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klasse 3b)
- Lumineuze flux: typ . 357 lm @ 4000 K, 85 graden
- Lumineuze werkzaamheid: typ . 182 lm/w @ 4000 k, 85 graden
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | AMS Osram |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| Product: | Witte LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | 1212 (3030 metriek) |
| Verlichtingkleur: | Wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 5700 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 390 lm |
| Kijkhoek: | 120 graden |
| If - doorstuurstroom: | 700 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 2.8 V |
| Vermogen beoordeling: | 2 W |
| Lengte: | 3 mm |
| Breedte: | 3 mm |
| Hoogte: | 2,02 mm |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 125 C |
| Lensvorm: | Vierkant |
| Serie: | GW CSSRM3.pm |
| Merk: | AMS Osram |
| Vochtgevoelig: | Ja |
| Producttype: | LED - Hoge Macht |
| 3000 | |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Oslon |
| Deel # aliassen: | Q65113A8680 |
Populaire tags: gw cssrm3.pm - n9p2 - A232-1, China gw cssrm3.pm-n9p2-a232-1 fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







