
Gw jtlms3.em - g9gw - xx37-1
Φv=24.0 ... 28.5 lm, mounteringMethode: sdcm 3, 3000 k (if=60 ma)
Beschrijving
Duris ® E 2835 GW JTLMS3.EM
De pre - Goten PPA 2835 LED -versie met standaard 2835 voetafdruk biedt concurrerende waarde in toepassing en systeemniveau. De Duris ® E 2835 0.2 W Softlinear combineert een goede mechanische flexibiliteit en een brede straalhoek in een compact formaat (2,8 mm x 3,5 mm). Dit product past goed bij flexibele strips algemene verlichtingstoepassing. Duris ® E 2835 maakt nooit indruk op zijn prestaties op systeemniveau.
Toepassingen
- binnenverlichting
Functies
- pakket: wit SMT -pakket, gekleurde diffuse siliconenhars
- typ. Straling: 120 graden (Lambertiaanse emitter)
- Kleurtemperatuur: 1800K - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 81 (typ.), R9: 0 (min.)
- lumen onderhoud: testresultaten volgens IESNA LM-80 beschikbaar
- ESD: 2 KV ACC. Naar ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klasse 2)
- Lumineuze flux: typ . 25 lm @ 3000 k
- Lumineuze werkzaamheid: typ . 132 lm/w @ 3000 k

|
Type |
Kleurtemperatuur |
Lumineuze flux 1 if=60 ma φv |
|
Gw jtlms3.em - g3g5-xx312-1 |
1800 K |
15.0 ... 19.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g6g8-xx310-1 |
2200 K |
19.5 ... 24.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g7g9-xx39-1 |
2400 K |
21.0 ... 25.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g8gv - xx38-1 |
2700 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx37-1 |
3000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx36-1 |
3500 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx35-1 |
4000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx33-1 |
5000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx32-1 |
5700 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx31-1 |
6500 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g3g6-xx512-1 |
1800 K |
15.0 ... 21.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g6g9-xx510-1 |
2200 K |
19.5 ... 25.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g6gv - xx59-1 |
2400 K |
19.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g8gw - xx58-1 |
2700 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx57-1 |
3000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx56-1 |
3500 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx55-1 |
4000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx53-1 |
5000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx52-1 |
5700 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx51-1 |
6500 K |
24.0 ... 30.0 lm |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | AMS Osram |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | |
| Product: | Witte LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | 3,5 mm x 2,8 mm |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Lichte intensiteit: | 8.38 CD |
| Lichte flux/stralende flux: | 28,5 lm |
| Kleur rendering index - cri: | 81 |
| Kijkhoek: | 120 graden |
| If - doorstuurstroom: | 60 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 3.15 V |
| Power Rating: | 190 MW |
| Lengte: | 3,5 mm |
| Breedte: | 2,8 mm |
| Hoogte: | 0,7 mm |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 100 C |
| Lensvorm: | Rechthoekig |
| Serie: | Gw jtlms3.em |
| Merk: | AMS Osram |
| Vochtgevoelig: | Ja |
| Producttype: | Led - mid power |
| 200000 | |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Duris |
| Deel # aliassen: | Q65113A8852 |
Populaire tags: gw jtlms3.em - g9gw - xx37 - 1, china gw jtlms3.em - g9gw-xx37-1 fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







