
Beschrijving
Duris® E 2835 GW JTLPS1.1B De Duris® E 2835 Color Family Biedt uitstekende kleurenweergave en hoogste werkzaamheid in kosteneffectieve industriestandaard LED. Duris® E 2835 maakt nooit indruk op zijn prestaties op systeemniveau.
Toepassingen
- Entertainment
- binnenverlichting
Functies
- Pakket: gekleurde diffuse siliconenhars
- Typ. Straling: 120 graden (Lambertiaanse emitter)
- ESD: 2 KV ACC. Naar ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Klasse 2)
- Lumineuze flux: typ . 95 lm
- Lumineuze werkzaamheid: typ . 206 lm/w
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | AMS Osram |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | 2835 |
| Lichte flux/stralende flux: | 95 lm |
| Kijkhoek: | 120 graden |
| If - doorstuurstroom: | 150 ma |
| VF - voorwaartse spanning: | 3.1 V |
| Lengte: | 3,5 mm |
| Breedte: | 2,8 mm |
| Hoogte: | 0,7 mm |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 100 C |
| Serie: | GW JTLPS1.1B |
| Verpakking: | Wentelen |
| Verpakking: | Snijband |
| Merk: | AMS Osram |
| Vochtgevoelig: | Ja |
| Producttype: | Witte LED's |
| 10000 | |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Duris |
| Type: | LED's met lage stroom |
| Deel # aliassen: | GW JTLPS1.1B-LLMN-M1M6-1-150-R33 Q65113A5634 |
Populaire tags: GW JTLPS1.1B-LLMN-M1M6-1, China GW JTLPS1.1B-LLMN-M1M6-1 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar:Gw jtlps1.1l - mkmp - nc-1
Volgende:GH PUSRA2.25-T4U1-1-1
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







