
Beschrijving
ELG-75-serie is een 75W AC/DC LED-driver met de constante spanning van de dubbele modus en de contracterende stroomuitgang. ELG-75 werkt van 100 ~ 305VAC en biedt modellen met verschillende spanning variërend tussen 12V en 48V. Dankzij de hoge efficiëntie tot 90%, met het feitelijke ontwerp, kan de hele serie werken voor -40 graden ~ +85 'diploma casustemperatuur onder freeair convectie. Dankzij het ontwerp van metalen behuizing en LP67/LP65 -inkomstenbeschermingsniveau kunnen deze seriesto passen zowel binnen- als buitentoepassingen. ELG-75 is uitgerust met verschillende functieopties, zoals ASDIMMing-methoden, om de optimale ontwerpflexibiliteit voor LED-verlichtingssysteem te bieden.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Betekenen goed |
| Productcategorie: | LED -voedingen |
| ROHS: | Details |
| Bedieningsmodus: | CV + CC |
| Uitvoerstroom - kanaal 1: | 3.15 A |
| Uitvoerspanning - kanaal 1: | 24 VDC |
| Uitgangsvermogen: | 75.6 W |
| Ingangsspanning: | 100 VAC tot 305 VAC, 142 VDC tot 431 VDC |
| Aantal uitgangen: | 1 output |
| Montagestijl: | Chassisbevestiging |
| Lengte: | 180 mm (7.087 in) |
| Breedte: | 63 mm (2.48 in) |
| Hoogte: | 35,5 mm (1.398 in) |
| Industrie: | Industrieel |
| Serie: | Elg - 75-va |
| IP -beoordeling: | IP67 |
| Merk: | Betekenen goed |
| Producttype: | LED -voedingen |
| Factory pack -hoeveelheid: | 16 |
| Subcategorie: | Voedingsvoorraden |
| Eenheidsgewicht: | 1.764 pond |
Populaire tags: ELG-75-24A-3Y, China ELG-75-24A-3Y Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







