
ERPF-400-12
Schakel van stroomvoorraden 360W 12V 30A tekenpaneel PWRSupply
Beschrijving
ERPF - 400-serie is een 400W enkele uitgang ingesloten type AC/DC-voeding met het actieve PFC-ontwerp. Het gaat een aluminium behuizing aan en het interieur is semi-gesneden, die de interne elektronische componenten beschermt tegen regenspatten en stof. Met de volledige beveiligingsfuncties is ERPF-400 geschikt voor de applicaties als buiten LED-kanaalletters, billboard, commercieel display, enz.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Betekenen goed |
| Productcategorie: | Schakel van voedingsvoorraden |
| ROHS: | Details |
| Product: | Schakelbenodigdheden |
| Uitvoerspanning - kanaal 1: | 12 VDC |
| Aantal uitgangen: | 1 output |
| Uitgangsvermogen: | 360 W |
| Open frame/ingesloten: | Ingesloten |
| Ingangsspanning: | 90 VAC tot 264 VAC, 127 VDC tot 370 VDC |
| Uitvoerstroom - kanaal 1: | 30 A |
| Industrie: | Industrieel |
| Montagestijl: | Chassis |
| Lengte: | 220,4 mm (8.677 in) |
| Breedte: | 120 mm (4.724 in) |
| Hoogte: | 48 mm (1,89 in) |
| Serie: | ERPF-400 |
| Goedkeuringen: | IEC/EN/UL60950-1 |
| Merk: | Betekenen goed |
| Naleving: | IEC/EN/UL 60950-1 |
| Efficiëntie: | 89 % |
| Invoerfrequentie: | 47 Hz tot 63 Hz |
| Isolatiespanning: | 3 kVrms |
| Laadregeling: | Gereguleerd |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 60 C |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 30 C |
| Bedrijfstemperatuurbereik: | - 30 C tot + 60 c |
| Producttype: | Schakel van voedingsvoorraden |
| Factory pack -hoeveelheid: | 9 |
| Subcategorie: | Voedingsvoorraden |
| Type: | Stroomvoorziening |
| Eenheidsgewicht: | 2.425 pond |
Populaire tags: ERPF-400-12, China ERPF-400-12 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar:XLG-75-24-A
Volgende:ERPF-400-24
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







