
Beschrijving
Gemiddelde lrs -200 200 W AC/DC enkele uitvoer voeding is een enkele - Uitgave ingesloten type voeding met 30 mm laag - profielontwerp. Een input van 115V aannemenACof 230VAC(Selecteer door Switch), de hele serie biedt een uitgangsspanningslijn van 3,3 V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V en 48V. LRS-200 beschikt over een hoge efficiëntie van maximaal 90%. Het metalen mesh case -ontwerp verbetert de warmtedissipatie zodat de hele serie werkt van -30 graden tot +70 graad onder luchtconvectie zonder ventilator. Door een extreem lage no-load stroomverbruik te leveren (minder dan 0,75 W), kan het gemiddelde Well LR-200 het eindsysteem gemakkelijk voldoen aan de wereldwijde energiebehoefte.
Functies
- AC -ingangsbereik selecteerbaar door schakelaar
- Bestand tegen 300VACSurge -ingang gedurende 5 seconden
- Bescherming
- Kortsluiting
- Overladen
- Overspanning
- Overtollige
- Koeling door vrije luchtconvectie
- 1U Laag profiel
- Bestand tegen 5G trillatietest
- LED -indicator voor stroom op
- Geen - laadverbruik<0.75W
- 100% Volledige lading Burn - in test
- Hoge bedrijfstemperatuur tot +70 diploma
- High - efficiëntie, lange levensduur en hoge betrouwbaarheid
- 3-jarige garantie
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Betekenen goed |
| Productcategorie: | Schakel van stroomvoorraden |
| ROHS: | Details |
| Product: | Schakelbenodigdheden |
| Uitvoerspanning - kanaal 1: | 5 VDC |
| Aantal uitgangen: | 1 output |
| Uitgangsvermogen: | 200 W |
| Open frame/ingesloten: | Ingesloten |
| Ingangsspanning: | 90 Vac tot 132 Vac, 180 Vac tot 264 Vac, 240 VDC tot 370 VDC |
| Uitvoerstroom - kanaal 1: | 40 A |
| Industrie: | Industrieel |
| Montagestijl: | Chassis |
| Lengte: | 215 mm (8.465 in) |
| Breedte: | 115 mm (4.528 in) |
| Hoogte: | 30 mm (1.181 in) |
| Serie: | LRS-200 |
| Goedkeuringen: | UL60950-1 |
| Merk: | Betekenen goed |
| Naleving: | UL60950-1 |
| Invoerfrequentie: | 47 Hz tot 63 Hz |
| Isolatiespanning: | 3 kV |
| Laadregeling: | Gereguleerd |
| Producttype: | Schakel van stroomvoorraden |
| Factory pack -hoeveelheid: | 30 |
| Subcategorie: | Voedingsvoorraden |
| Deel # aliassen: | LM200-10B05 LM200-20B05R2 LM200-22B05R2 |
| Eenheidsgewicht: | 1.455 pond |
Populaire tags: LRS-200-5, China LRS-200-5 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







