
NSD15-12S12
Geïsoleerde DC/DC -converters - door gat 15W 12V/1.25AW/EMI -filter
Beschrijving
Gemiddelde goed DC - DC -converters zijn beschikbaar in een breed scala van typen, waaronder module, ingebouwde, PCB, DIN -rail, SMD, ingekapseld en ingesloten. Deze converters bieden een bereik van 0,5 W tot 1000 W, 3,3 V tot 48V enkele uitgangscijfers, evenals dubbele en drievoudige uitgangsspanningen. Typische toepassingen voor gemiddelde goed DC - DC -converters omvatten medische apparaten, industriële automatiseringscontroles, stroomelektronica, telecom/datacom -systemen, draadloze netwerken, spoorwegen en meer.
Toepassingen
- Industriële automatiseringscontroles
- Stroomelektronica
- Telecom/datacom -systemen
- Draadloze netwerken
- Spoorwegen
- Medisch
- LED -verlichting
- Beveiligingscontroles
- Gedistribueerde kracht
- Instrumenten
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Betekenen goed |
| Productcategorie: | Geïsoleerde DC/DC -converters - door gat |
| ROHS: | Details |
| Montagestijl: | Door gat |
| Aantal uitgangen: | 1 output |
| Uitgangsvermogen: | 15 W |
| Ingangsspanning, nominaal: | 12 V |
| Input Voltage - min: | 9.4 V |
| Input Voltage - max: | 36 V |
| Uitvoerspanning - kanaal 1: | 12 V |
| Uitvoerstroom - kanaal 1: | 1.25 A |
| Isolatiespanning: | 1,5 kV |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 25 C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 70 C |
| Lengte: | 50,8 mm (2 in) |
| Breedte: | 38,1 mm (1,5 in) |
| Hoogte: | 9,82 mm (0,387 in) |
| Industrie: | Industrieel |
| Product: | Geïsoleerd |
| Serie: | NSD15-S |
| Merk: | Betekenen goed |
| Afmetingen: | 50,8 mm x 38,1 mm x 9,82 mm |
| Ingangsspanning: | 9.4 V tot 36 V |
| Verpakking: | Dienblad |
| Producttype: | Geïsoleerde DC - DC -converters |
| Factory pack -hoeveelheid: | 180 |
| Subcategorie: | DC - DC -converters |
| Eenheidsgewicht: | 1.058219 oz |
Populaire tags: NSD15-12S12, China NSD15-12S12 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar:UHP-350R-12
Volgende:MPM-65-5ST
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







