
Beschrijving
LEDIL -lenzen voor OSRAM OSLON SSL LED's zijn beschikbaar in een breed scala aan lensgroottes en configuraties om optische oplossingen te bieden met OSRAM OSLON SSL LED's. Deze secundaire lenzen worden bevestigd met positiepennen, lijm, lijmband, schroeven, snappennen of een houder. LEDIL-lenzen voor OSRAM OSLON SSL LED's bieden een bereik van 3-in-1, 3 tot 7-in-1 en 7-up in meerdere families.
Functies
- Secundaire lenzen
- Beschikbaar in een breed scala aan lensgroottes en configuraties
- Vast met positiepennen, lijm, lijmband, schroeven, snappennen of een houder
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Ledil |
| Productcategorie: | Led lenzen en assemblages |
| ROHS: | Details |
| Producttype: | LED -lenzen |
| Type: | Lensassemblage |
| Diameter: | 21,6 mm |
| Kijkhoek: | 30 graden |
| Verpakking: | Dienblad |
| Merk: | Ledil |
| Kleur: | Duidelijk |
| Hoogte: | 11,7 mm |
| Lengte: | 21,6 mm |
| Vorm: | Ronde |
| Factory pack -hoeveelheid: | 204 |
| Subcategorie: | LED -verlichting |
| Beëindigingstijl: | Lijm |
| Breedte: | 21,6 mm |
| Eenheidsgewicht: | 0.104411 oz |
Populaire tags: CA11268_HEIDI - W, China CA11268_HEIDI - W Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar:Ca12242_heidi - ss
Volgende:Ca11267_heidi - o-90
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







