
Beschrijving
SMD LEDS is verpakt in het industriestandaardpakket. Deze LED's hebben een hoge betrouwbaarheidsprestaties en zijn ontworpen om te werken onder een breed scala van omgevingscondities. Deze functie met een hoge betrouwbaarheid maakt ze ideaal geschikt om te worden gebruikt onder de voorwaarden van de toepassing van verlichting. De brede kijkhoek maakt deze LED's ideaal geschikt voor kanaalbrief, of algemene achtergrondverlichting en illumina - tion -toepassingen. Het platte bovenste oppervlak maakt het gemakkelijk voor deze LED's om te paren met lichte pijpen.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree LED |
| Productcategorie: | LED's met één kleur |
| ROHS: | Details |
| Product: | Groene LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 527 nm |
| Verlichtingkleur: | Groente |
| If - doorstuurstroom: | 35 Ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 3 V |
| Power Rating: | 129,5 MW |
| Lenskleur: | Kleurloos |
| Lensvorm: | Round Flat |
| Lenstransparantie: | Niet - diffuus |
| Verpakking: | Wankelen |
| Verpakking: | Snijband |
| Verpakking: | Mouseereel |
| Merk: | Cree LED |
| Hoogte: | 1,95 mm |
| Lengte: | 3,5 mm |
| Lichte intensiteit: | 3.2 CD |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 100 C |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Vochtgevoelig: | Ja |
| Producttype: | LED's met één kleur |
| Factory pack -hoeveelheid: | 2000 |
| Subcategorie: | LED's |
| Type: | LED's met één kleur |
| Breedte: | 2,7 mm |
| Eenheidsgewicht: | 0,004171 oz |
Populaire tags: clm4b - gkw - cxbyb793, china clm4b - gkw - cxbyb793 fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar:C503B - ran - CZ0C0AA11
Volgende:Xpebwt - l1-0000-00ee1
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







