
CMA1516-0000-000N0U0A30G
Witte LED's wit 3000 K 90-CRI, XLAMP CMA1516-36V
Beschrijving
De XLAMP® High - Huidige LED -arrayfamilie is geoptimaliseerd voor de beste - in - klasse lumen -uitvoer, werkzaamheid en betrouwbaarheid bij hoge schijfstromen. XLAMP CMA LED's delen hetzelfde pakketontwerp en LES -maten als de industrie van Cree LED - toonaangevende CXA2 -LED's voor standaarddichtheid, waardoor fabrikanten van verlichtingsverlichting kunnen voldoen aan een reeks prestatievereisten voor toepassingen zoals track, downlight en buitenverlichting met behulp van een enkel eenvoudig -to -gebruiksplatform. XLAMP High-Surrent LED-arrays zijn beschikbaar in 2-stappen, 3-stappen en 5-stappen EasyWhite®-bakken.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree LED |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | Details |
| Product: | White Cob LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | Cob - chip - op - bord |
| Verlichtingkleur: | Warm wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 1818 LM |
| Kleur rendering index - cri: | 90 |
| Kijkhoek: | 115 graden |
| If - doorstuurstroom: | 450 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 35 V |
| Power Rating: | 15.8 W |
| Lengte: | 15,85 mm |
| Breedte: | 15,85 mm |
| Hoogte: | 1,15 mm |
| Lenskleur: | Getint |
| Lensafmetingen: | 9 mm |
| Lensvorm: | Round Flat |
| Lenstransparantie: | Duidelijk |
| Verpakking: | Dienblad |
| Merk: | Cree LED |
| LED -maat: | 15,85 mm x 15,85 mm x 1,7 mm |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack -hoeveelheid: | 100 |
| Subcategorie: | LED's |
| Type: | LED's met lage stroom |
| Eenheidsgewicht: | 0.128926 oz |
Populaire tags: CMA1516-0000-000N0U0A30G, China CMA1516-0000-000N0U0A30G Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







