
Beschrijving
Luxeon SunPlus 5050 is een robuuste LED's met een hoog vermogen met een industriestandaard 5050 oppervlaktemontagepakket met een klein lichtemitterend oppervlak (LES). Luxeon SunPlus 5050 levert top - met nominale μmol/j en ppf (μmol/s) prestaties en lange levensduur met CCT's met CCT's variërend van 2200K tot 6500K en Cris van 70, 80 en 90. Het biedt hete - kleur doelstelling om te zorgen voor de LED's in de kleur van de toepassingsomstandigheden van 85 graden.
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Lumiles |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| ROHS: | Details |
| Product: | Tuinbouw LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket / case: | 2020 (5050 metriek) |
| Verlichtingkleur: | Warm wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 3500 K |
| Lichte flux/stralende flux: | 510 lm |
| Kleur rendering index - cri: | 90 |
| Kijkhoek: | 116 graden |
| If - doorstuurstroom: | 160 ma |
| Vf - voorwaartse spanning: | 24 V |
| Power Rating: | 3.8 W |
| Lengte: | 5 mm |
| Breedte: | 5 mm |
| Hoogte: | 0,7 mm |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 105 C |
| Lenskleur: | Getint |
| Lensafmetingen: | 4.56 mm |
| Lensvorm: | Round Flat |
| Lenstransparantie: | Verspreid |
| Serie: | Luxeon Sunplus 5050 |
| Verpakking: | Wankelen |
| Merk: | Lumiles |
| Vochtgevoelig: | Ja |
| Producttype: | Witte LED's |
| Factory pack -hoeveelheid: | 1000 |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | Luxeon |
| Type: | High Power LED's |
| Eenheidsgewicht: | 0,016491 oz |
Populaire tags: L150-3590502400000, China L150-3590502400000 Fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar:L1HX-4080200000000000000
Volgende:L130-3580HA30000B1
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







