
Beschrijving
LUXEON CZ Color Line is een optisch geavanceerd portfolio van gekleurde en witte LED's. De LUXEON CZ Color Line is ontworpen om de kracht te maximaliseren en is de optimale LED-oplossing voor architectuur-, entertainment- en noodvoertuigverlichtingstoepassingen.
| Productkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | Lumileds |
| Productcategorie: | Witte LED's |
| RoHS: | Details |
| Product: | Witte LED's |
| Montagestijl: | SMD/SMT |
| Pakket/doos: | 0808 (2020 metrisch) |
| Verlichtingskleur: | Warm Wit |
| Golflengte/kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Lichtstroom/stralingsstroom: | 89 lm |
| Kleurweergave-index - CRI: | 80 |
| Kijkhoek: | 120 graden |
| Als - Voorwaartse stroom: | 350mA |
| Vf - Voorwaartse spanning: | 2.75 V |
| Vermogen: | 1 W |
| Lengte: | 2 mm |
| Breedte: | 2 mm |
| Hoogte: | 0,8 mm |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 135 C |
| Lenskleur: | Getint |
| Lensvorm: | Vierkant |
| Lenstransparantie: | Duidelijk |
| Serie: | LUXEON CZ-kleur |
| Verpakking: | Haspel |
| Verpakking: | Snijband |
| Verpakking: | MuisReel |
| Merk: | Lumileds |
| Producttype: | Witte LED's |
| Verpakkingshoeveelheid af fabriek: | 1000 |
| Subcategorie: | LED's |
| Handelsnaam: | LUXEON |
| Type: | Midden-Power-LED's |
| Eenheidsgewicht: | 0,025139 oz |
Populaire tags: l1cu-2780000000000, China l1cu-2780000000000 fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar:L1CU-3080000000000
Volgende:L2C4-3080-L08E1400
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







