
Beschrijving
SFH 203 FA Silicon Pin fotodiode
Toepassingen
- Toegangscontrole en beveiliging
- apparaten en tools
Functies
- Pakket: zwarte epoxy
- ESD: 2 KV ACC. Naar ANSI\/ESDA\/JEDEC JS -001 (HBM, Klasse 2)
- golflengtebereik (S10%) 750 nm tot 1100 nm
- Korte schakeltijd (typ. 5 ns)
- 5 mm LED -plastic pakket
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant: | AMS Osram |
| Productcategorie: | Fotodiodes |
| ROHS: | Details |
| Product: | Pin fotodioden |
| Pakket \/ behuizing: | T-1 3/4 |
| Montagestijl: | Door gat |
| Piekgolflengte: | 900 nm |
| Donkere stroom: | 1 NA |
| VR - omgekeerde spanning: | 50 V |
| Stijgingstijd: | 5 ns |
| Herfsttijd: | 5 ns |
| Halve intensiteit hoekgraden: | 20 graden |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | - 40 C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | + 100 C |
| Serie: | SFH 203 FA |
| Kwalificatie: | AEC-Q100 |
| Merk: | AMS Osram |
| Hoogte: | 9 mm |
| If - doorstuurstroom: | 80 ma |
| Lengte: | 5,9 mm |
| Ruisequivalent vermogen - NEP: | 2.9e -14 w\/sqrt hz |
| Verpakking: | Bulk |
| PD - Power Dissipation: | 150 MW |
| FOTOCURENT: | 50 UA |
| Producttype: | Fotodiodes |
| Responsiviteit: | 0.59 A/W |
| Factory pack hoeveelheid: | 1000 |
| Subcategorie: | Optische detectoren en sensoren |
| VF - voorwaartse spanning: | 1.3 V |
| Breedte: | 5 mm |
| Deel # aliassen: | Q62702P0956 |
| Eenheidsgewicht: | 0. 010582 oz |
Populaire tags: SFH 203 FA, China SFH 203 FA -fabrikanten, leveranciers, fabriek
Een paar:SFH 2400 FA-Z
Volgende:SFH 203
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk







